El_Camino_Dobre_Miejsce_2015_2Zapraszamy na koncert zespołu El Camino „Miłość niepojęta” z okazji Dnia Kobiet dokładnie w dniu ich święta. Panie przybyłe na koncert otrzymają prezent niespodziankę.

Kim są nasi artyści? Zespół El Camino został zawiązany jesienią 2010 roku. Repertuar grupy stanowią autorskie piosenki inspirowane muzyką gospel, jazzem i współczesną muzyką elektroniczną. El Camino ma na swoim koncie koncerty m. in. na Zaduszkach Jazzowych w Garwolinie i w Sanktuarium w Górkach. Między listopadem 2010, a lutym 2011 roku został zarejestrowany materiał obejmujący 9 kompozycji.

Płyta zespołu El Camino pt „Bliżej” ukazała się we wrześniu roku 2011. Zespół wystąpił na Debiutach 2012 na scenie Dobrego Miejsca, a następnie przygotował niesamowity materiał Drogi Krzyżowej, który wydał na płycie Miłość Niepojęta w 2014 roku.

Dla członków Banku Słuchaczy mamy ofertę specjalną. Pierwsze 25 osób, które napisze wiadomość na kultura@dobremiejsce.org podając w treści: imię i nazwisko z dopiskiem Miłość Niepojęta otrzyma podwójną wejściówkę na koncert! Kto pierwszy ten lepszy!

A jeżeli nie zdążysz? Chociaż wstęp na to spotkanie (wyjątkowo) nie jest darmowy, to zachęcamy do wzięcia udziału w sms-owym konkursie na antenie Radia Warszawa i wygrania jednej z kolejnych 25 podwójnych wejściówek na koncert. Każdy prezenter każdego dnia przez najbliższy tydzień będzie ogłaszał konkurs i dawał szansę na wygraną. Panowie – to świetna niespodzianka dla bliskich wam kobiet!

 

Koncert odbędzie się 8 marca 2015 (niedziela), godz. 17:00 w Dobrym Miejscu,  ul. Dewajtis 3, Las Bielański, Warszawa.

  Regularna cena biletu: 25 zł.

Pozostałe bilety do nabycia w sklepie „Chrześcijańskie Granie”  oraz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 Pamiętajcie o naszej ofercie specjalnej !

El_Camino_Dobre_Miejsce_2015_plakat

FacebookAudycje